4 Kasım 2008

Ürün ve Hizmet

Avea, TTN Mobile Telefon Kampanyasıyla Milyonlarca Dakika, Kontör Ve Kısa Mesaj Hediye Ediyor

Avea'dan Doya Doya Konuşturan Telefon Kampanyası!

Abonelerinin ihtiyaçları doğrultusunda yeni kampanyalar hayata geçiren Avea, 30 Kasım 2008 tarihine kadar devam edecek cihaz kampanyası kapsamında, yeni faturalı ve faturasız hat alan abonelere radyolu, renkli ekranlı TTN mobile D100 cep telefonunu kulaklığıyla birlikte 39 TL'ye sunuyor.

Ayrıca Avea, kampanyaya katılan faturalı hat abonelerine 3 ay boyunca Avea ve ev-iş hatlarını arayabilecekleri 109 TL'lik ücretsiz konuşma, faturasız hat abonelerine ise her yöne 250 kontör ve her yöne 500 kısa mesaj hediye ediyor.

Avea Hakkında

Avea, 11 milyona ulaşan abonesi ile Türkiye'nin en genç ve yenilikçi mobil iletişim operatörüdür. Yeni nesil şebekesi ile Türkiye nüfusunun %94.5'ine hizmet veren şirket "Avea" markası ile gerek kurumsal gerekse bireysel hizmetleriyle hızla büyümekte, gerek teknoloji ve altyapıya, gerekse yönetim ve çalışanlarına sürekli olarak yatırım yapmaktadır. 2.426 çalışanıyla, 180 ülkede 488 operatörle serbest dolaşım anlaşması bulunan Avea müşteri ihtiyaçlarını birincil önceliğe yerleştirip, onlara en kaliteli hizmeti sunan öncü şirket olma vizyonu ile müşterilerine son teknolojinin yanı sıra yenilikçi ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

VIDEO
RSS
Bültenlere haber okuyucunuzla daha kolay ulaşın.
Tüm Basın
Bültenleri
Kişiselleştir