3 Ekim 2008

Ürün ve Hizmet

Avea'nın Online İşlemleri Artık Çok Kolay

Web Online İşlem Merkezi'ni geliştiren Avea, abonelerinin web üzerindeki işlemlerini kolaylaştırmaya devam ediyor.

Web Online İşlem Merkezi'nin aboneler tarafından daha kolay ve etkin kullanılabilmesi amacıyla Şifre & Parola işlemlerinde kullanım kolaylığı sağlayan Avea, abonelerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Artık, yeni online işlem şifresi almak isteyen abonelerin SIFRE yazıp 9520'ye göndermeleri yeterli... Bu sayede yeni şifre, aboneye SMS ile ücretsiz olarak gönderiliyor.

Böylelikle, Avea aboneleri online işlemlerde kullandıkları şifre ve parolalarını hiçbir ücret ödemeden alabiliyorlar. Ayrıca parola gerektiren işlem sayısı 11'den 3'e düşürüldü. Bir defa giriş yapan aboneye defalarca parola sorulmuyor . Böylece aboneler, web üzerinden işlemlerini daha kolay ve basit bir şekilde yapabiliyor.

Avea online işlemlerinde kullanıcı dostu bir arayüze sahip olabilmek ve abonelerin aradıkları servislere daha hızlı ulaşmasını sağlamak için işlem menülerini de yeniledi. Artık avea aboneleri paket işlemleri menüsü ile GPRS paket 5 üyesi olabiliyorlar. Eklenecek yeni fonksiyonlarla Avea Online işlemler daha da zenginleşmye devam edecek.

Avea Hakkında

Avea, 11 milyonu aşan abonesi ile Türkiye'nin en genç ve yenilikçi mobil iletişim operatörüdür. Yeni nesil şebekesi ile Türkiye nüfusunun %94'üne hizmet veren şirket "Avea" markası ile gerek kurumsal gerekse bireysel hizmetleriyle hızla büyümekte, gerek teknoloji ve altyapıya, gerekse yönetim ve çalışanlarına sürekli olarak yatırım yapmaktadır. 2.249 çalışanıyla, 177 ülkede 481 operatörle serbest dolaşım anlaşması bulunan Avea müşteri ihtiyaçlarını birincil önceliğe yerleştirip, onlara en kaliteli hizmeti sunan öncü şirket olma vizyonu ile müşterilerine son teknolojinin yanı sıra yenilikçi ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

VIDEO
RSS
Bültenlere haber okuyucunuzla daha kolay ulaşın.
Tüm Basın
Bültenleri
Kişiselleştir